PD Sežana

  • Domov
  • Kontakt
  • O nas
    • Gospodarski odsek
    • Vodniški odsek
    • Markacijski odsek
    • Mladinski odsek
    • Odsek za varstvo gorske narave
  • Informacije
    • Odseki PD Sežana
  • Razpisane aktivnosti
  • PROGRAM 2026
  • Članarina v letu 2026
  • 70 let PD SEŽANA
  • Koča na Kokoši
    • Koče
  • Koristne povezave
  • Arhiv
  • OBRAZEC ZA NAMENITEV DELA DOHODNINE

POLETNI NARAVOVARSTVENI TABOR CERKNO 2024 Od 03. do 05. julija 2024

POLETNI NARAVOVARSTVENI TABOR CERKNO 2024

Od 03. do 05. julija 2024

Tudi letos organiziramo poletni naravovarstveni tabor namenjen osnovnošolcem prve in druge triade in vsem, ki jih zanima narava, uživanje v njej, njeno preučevanje in varovanje. Na taboru se bomo skozi spoznavanje skrivnosti narave, ki nas bo obkrožala, naučili to bolje razumeti in se z njo povezati. Vsak dan bo poln raznih kratkočasnih aktivnosti.

KAJ BOMO POČELI?

  1. Dan: Odhod: 3. 7. 2024 z železniške postaje Sežana ob 6.25. uri.

Z vlakom se bomo peljali do Mosta na Soči. Z železniške postaje se bomo sprehodili do sotočja Idrijce in Bače, kjer bomo opazovali življenje ob in v vodi. Z avtobusom bomo nadaljevali pot do Cerknega. Po kosilu bomo spoznali Cerkno z okolico. Podali se bomo po sprehajalni poti Cerkno – »Brdce« – Trebenče. Prisluhnili bomo zvokom gozda, si ogledali staro sušilnico sadja, spoznavali in raziskovali redke in zaščitene živali in rastline. Dan bomo zaključili z družabnim večerom.

  1. Dan: Spoznali bomo interaktivno tematsko pot, ki nas bo s pomočjo zemljevida, namigov na zgibanki in napotkov na informacijskih tablah, popeljala do geotermalnih točk v središču Cerkna. Ob potoku Cerknica bomo spoznavali redke in zaščitene živali in rastline. V popoldanskem času bomo imeli naravoslovne delavnice, izdelava piščalke, venčka, športne dejavnosti…Dan bomo zaključili z opazovanjem zvezd.
  2. Dan: Vstali bomo zgodaj zjutraj za poslušanje in opazovanje ptic v naravi. V dopoldanskem času bomo določali metulje na travnikih.

Po kosilu odhod proti domu. Vrnitev z vlakom v Sežano ob 20.06 uri.

KJE? CŠOD CERKNO

Svojevrstna pokrajina, svet davnih spominov, prvobitna in neokrnjena narava, zgodovinski in kulturni spomeniki, čudoviti kraji in prijazni ljudje – to je Cerkljanska. Cerkno leži v cerkljansko – idrijskem predalpskem svetu ob potoku Cerknica, kjer se dolina na stiku s stranskimi dolinami razširi.

KDO? Poletni naravovarstveni tabor je namenjen osnovnošolcem od prvega do petega razreda in vsem drugim osebam, ki jih zanima narava, čemur bo program tudi prilagojen. Udeleženci morajo imeti poravnano članarino za leto 2024.

S KOM? Z varuhi gorske narave, mentorji ter biologi in ostalimi ljubitelji narave.

STROŠEK TABORA  znaša 123 eur in vključuje prevoz na tabor, prehrano, vse aktivnosti in celotno organizacijo tabora.

Izpolnjeno prijavnico do PETEK, 7. 6. 2024 pošljite na e-mail sezana.pd@gmail.com s pripisom NARAVOVARSTVENI TABOR CERKNO 2024 ali prinesite na sedež Planinskega društva Sežana, Srebrničeva 1, 6210 Sežana v času uradnih ur vsak četrtek od 16.00 do 17.00 ure. Plačilo tabora se izvede na TRR SI 56 1010 0003 5729 363 . Namen: TABOR  VGN 24 ali na sedežu društva v enem ali dveh obrokih (ob prijavi 50 €, preostanek pa pred taborom ali prvi dan tabora).

PRIJAVNICA ZA POLETNI NARAVOVARSTVENI TABOR CERKNO 2024

od 03. do 05. julij 2024

 

PRIJAVNICA – vrniti mentorici na šoli ali pa poslati skenirano na elektronski naslov sezana.pd@gmail.com

Ime in priimek: ____________________________________________________________ Naslov:____________________________________________________________________

Šola in razred: _____________________________________________________________

Telefonska številka staršev oz. skrbnikov: __________________________________________________________________________

Elektronski naslov staršev oz. skrbnikov: __________________________________________________________________________

V primeru, da ima otrok zdravstvene težave (vrtoglavica, alergija) to napišite : ___________________________________________________________________________

Soglašam z objavo fotografij svojega otroka v javnih medijih za potrebe PD Sežana.       DA         NE

Podpis staršev oz. skrbnikov:__________________

Izpolnjeno prijavnico najkasneje do PETKA, 7. 6. 2024  pošljite na e-mail sezana.pd@gmail.com s pripisom NARAVOVARSTVENI TABOR CERKNO 2024 ali prinesite na sedež Planinskega društva Sežana, Srebrničeva 1, 6210 Sežana v času uradnih ur vsak četrtek od 16.00 do 17.00 ure. Plačilo tabora se izvede na TRR SI 56 1010 0003 5729 363 . Namen: tabor VGN 23 ali na sedežu društva v enem ali dveh obrokih (ob prijavi 50 €, preostanek pa pred taborom ali prvi dan tabora).

Vse dodatne informacije dobite na tel. št. 051 225 408 ( Tatjana Jug)

TABOR CERKNO 2024

 

 

Socerb- mimo Prebenega in Kastelca na Kastelc

Iz parkirišča železniške postaje smo z avtomobilom štartali ob 8 uri proti Socerbu.
Ob gradu je zanimiv razgled na Tržaški zaliv s Mestom Trst in na Koperski zaliv. Od
tu smo se peš napotil mimo gradu Socerb po kolovozni poti proti vasi Prebeneg na
italijanski strani. To je slovenska vas. Ogledali smo si zunanjost zanimive cerkve in
en del vasi. Pot smo nadaljevali skozi borov gozd do najnižje točke ob Zasedskem
potoku. Od pa smo se začeli vzpenjati proti vasi Kastelec. S poti so lepi razgledi na
novo traso železniške proge Divača Koper na dolino Ospa in gričevja Tinjana. Na
gmajni blizu Kastelca pa so se pasli konji. Pri cerkvi Sv. Križa v Kastelcu smo
napravili krajšo pavzo za malico. Nadaljevali smo pot mimo kala Žleb proti planoti

pod gradom Socerb. Ogledali smo si še skozi rešetke vrat Sveto jamo in se
vrnili na parkirišče. Izlet je potekal v sončnem vremenu z malo burje. Dobro
razpoloženi smo se vrnili domov.

      

 POHOD NA VRH KORENA( 1999m) in na KOMPOTELO (1989 m) nedelja, 19. maj 2024

POHOD NA VRH KORENA( 1999m) in na KOMPOTELO (1989 m)

 Nedelja, 19. maj 2024

 Vrh Korena se nahaja med Zvohom in Kalškim grebenom v bližini smučišč na Krvavcu. Z vrha je lep pogled proti najvišjim vrhovom Kamniških in Savinjskih Alp.

 ODHOD: ob 6. uri .   Dobimo se na parkirnem prostoru pred občinsko stavbo v Sežani. Z osebnimi avtomobili se odpeljemo do Cerkelj na Gorenjskem in naprej v smeri proti Krvavcu. Od vasi Grad  se usmerimo  do Ambroža pod Krvavcem in z vožnjo nadaljujemo  do Kriške planine  kjer parkiramo avtomobile.

OPIS POTI: s Kriške planine se bomo po lahki označeni poti povzpeli na vrh Korena in na Kompotelo čez planino Koren. Nazaj na izhodišče poti pa bomo sestopali po malo zahtevnejši krožni poti preko Zvoha in Doma na Krvavcu.

ČAS HOJE: skupne hoje 5-6 ur. ( Višina izhodišča 1450 m, višinska razlika 550 m).

OPREMA: udobni pohodni čevlji, pohodne palice, čelada, oprema iz nahrbtnika( rezervna oblačila, hrana, voda ali čaj, zaščita za sonce in dež).

CENA: stroške prevoza poravnamo vozniku.

PRIJAVE: do sobote, 18. maja na telefon Mirjam ( 031 817 676)

V slučaju slabe vremenske napovedi bo pohod prestavljen na mesec oktober!

 Vodja pohoda: Mirjam Frankovič Franetič, planinska vodnica

Predloga_razpis izleta_ PD Sežana- vrh Korena- krožna pot, 19.5.2024
 

VTISI S POHODA PO “JULIANI TRAIL”

Prvo etapo Juliane trail je v lepem, sončnem vremenu z mano prehodilo 10 članov našega društva. Zgodaj zjutraj smo se z avtomobili  odpeljali do Dovjega, kjer je več let živel in služboval rodoljubni župnik Jakob Aljaž. Fotografirali smo se pred njegovim obeležjem ter se z  avtobusom odpeljali v Kranjsko Goro. Od tu dalje je bila pot kar zanimiva, vodila nas je mimo športnih in otroških igrišč in dalje po gozdu in stezi ob levem bregu Save Dolinke.  Pri odcepu poti za Srednji Vrh nas je čakal vzpon,  potrebno se je bilo povzpeti 257 višinskih metrov. Pri vzpenjanje nam je prijal krajši počitek pri domačiji ob potoku z mlinskim kolesom. Po še nekaj desetih metrih vzpenjanja smo prišli na ravan s prelepim pogledom na še zasnežene Julijce, na Špik in na ostali greben martuljških gora.  V ozadju pa se je videl pobeljeni del triglavskega pogorja. Pod nami, v dolini pa  Gozd Martuljek,  naš naslednji cilj  Juliane.  Do tja je bilo potrebno nekaj kilometrov sestopanja po asfaltirani cesti. Imeli smo krajše postanke pri tablah z opisi dediščine teh krajev, nekoliko nižje se je spuščal mogočni slap, ob njem pa v steno speljana ferata. Celotna pot Juliane Trail, v dolžini 270 km in več nas preseneča z unikatnimi kulinaričnimi, kulturnimi, poselitvenimi in zgodovinskimi posebnostmi.  Vodi ob bistrih rekah, jezerih, slapovih, pojočih gozdovih, izjemnih drevesih, ki visijo s previsov ali strmijo v nebo, med pisanim travniškim in gorskim cvetjem ter med skalami nenavadnih oblik. Pelje tja, kjer se začuti pravi utrip življenja v Julijskih Alpah in spozna naravna in kulturna dediščina tega čudovito osupljivega gorskega sveta z neizmernim biotskim bogastvom. Postavi nas pred osebni izziv iskanja lastne vloge v odnosu do narave in odgovornega turizma.

Pred vstopom na kolesarsko pot proti Mojstrani nas je do nekdanje, sedaj precej zapuščene železničarske postaje v Gozdu Martuljku popeljal Duško. Tu smo se okrepčali z malico.  Povedal nam je, da je po tej železniški trasi iz Jesenic v Kranjsko Goro peljal zadnji vlak meseca marca leta 1966, še na zadnji ogled skokov v Planici z vlakom. Proga je bila zapuščene, kasneje pa na njo  umeščena kolesarska pot, ki smo jo prehodili vse do Dovjega. Nam planincem ni bila v veliko veselje, saj raje  hodimo po planinskih stezah in poteh. Srečevali smo kolesarje in skupino planincev iz  Zasavja ter domače sprehajalce. Pred gostiščem v  Dovjem smo se fotografirali pred miniaturnim Aljaževim stolpom. Tu se nam je po nekaj urni hoji prilegel počitek in hladna pijača. Sledil pa je še postanek v Mojstrani kjer si je markacistka Irena ogledala planinski muzej, ostali pa smo se sprehodili do izhodišča poti na ferate. Pred Planinskim muzejem je bilo vse že pripravljeno za slavnostni sprejem avstrijskih planincev, ki so 20. obletnico Evropske unije obeležili s pohodom čez Karavanke. Ob prihodu smo jim zaploskali in se s prijetnimi in manj prijetnimi vtisi Juliane odpeljali proti domu.

Mirjam FF

   

PLANINA NAD KORITNICAMI (1170 m) V SOBOTO, 18. 05. 2024 

MLADINSKI ODSEK  Planinskega društva Snežnik Ilirska Bistrica vabi na srečanje mladih planincev MDO Primorske v soboto, 18. 05. 2024; obiskali bomo PLANINO NAD KORITNICAMI (1170 m).

Zbor: 18. 05. 2024 med 8.00 in 8.30 na odcepu pri tabli za lovsko kočo na Devinu (cesta Koritnice – Mašun).
Čas hoje: 4 ure (lahka pot)
Opis: Krožno pot bomo sprva začeli na makadamski poti, nadaljevali pa z vzponom po travnatem pobočju na vrh Planina (1170 m). Od tam se bomo spustili do manjšega sedla in se po gozdni cesti sprehodili do kapelice Sv. Jakoba. Gozdna steza nas bo naprej vodila do Devinske skale, od koder nas bo čakal le še spust do lovske koče na Devinu. Druženje bomo zaključili s presenečenjem.
Oprema: Primerna planinska obutev in oblačila. Zadostna količina tekočine, malica, planinski dnevnik.
Vodnik: Matjaž Lazar.
Prijave: Posamezna planinska društva naj prijave pošljejo do srede, 15. 5. 2024 na info@pdsneznik.si ali preko SMS na 031 322 352.

PRIJAVNICA ZA IZLET NA PLANINO NAD KORITNICAMI (1170 m) V SOBOTO, 18. 05. 2024 

PD SEŽANA ORGANIZIRA AVTOBUSNI PREVOZ ZA OTROKE IN ODRASLE PLANINCE  NA RELACIJI DUTOVLJE-SEŽANA-LOKEV-DIVAČA-SENOŽEČE – MAŠUN IN NAZAJ. Cena avtobusnega prevoza je 16 eur, drugi udeleženec plača 14 eur.

Odhod avtobusa: Dutovlje 7.00 (na avtobusni postaji na placu), Sežana 7.15 (na stari avtobusni postaji), Lokev 7. 25, Divača 7.35 Senožeče 7.45.

Prihod: do 15,00 ure.

 PRIJAVNICA – vrniti mentorici na šoli ali pa poslati  skenirano na elektronski naslov sezana.pd@gmail.com

Ime in priimek: ____________________________________________________________ Naslov:____________________________________________________________________

Šola in razred: _____________________________________________________________

Telefonska številka staršev oz. skrbnikov: __________________________________________________________________________

Elektronski naslov staršev oz. skrbnikov: __________________________________________________________________________

V primeru, da ima otrok zdravstvene težave (vrtoglavica, alergija) to napišite :

V primeru odpovedi izleta vas bomo obvestili preko mentoric oziroma preko zgoraj navedenih kontaktnih podatkih. Soglašam z objavo fotografij svojega otroka v javnih medijih za potrebe PD Sežana. DA NE

Podpis staršev oz. skrbnikov:_________________

VABILO_DRUŠTVA
PRIJAVNICA Mašum

PO POTI JULIANA TRAIL- ETAPA 1, KRANJSKA GORA- MOJSTRANA/L

PO POTI JULIANA TRAIL- ETAPA 1, KRANJSKA GORA- MOJSTRANA/L

 Sobota, 11. maj 2024

 ODHOD: ob 6. uri izpred parkirnega prostora občinske stavbe v Sežani. Z avtomobili se odpeljemo do Mojstrane, tam pustimo en avtomobil ter z vožnjo nadaljujemo do Kranjske gore. S hojo pričnemo na  izhodišču  poti v Kranjski Gori.

OPIS POTI: etapa 1 vodi po dolini Save Dolinke in delno po obronkih Karavank in povezuje zimsko-poletno turistično središče Kranjska Gora z vasjo Mojstrana, ki leži na vhodu v dolino Vrata. Pot nas vodi iz središča Kranjske Gore, zimsko-poletnega turističnega središča, znanega po tekmah svetovnega pokala v moškem alpskem smučanju. Najprej hodimo po levem bregu Save Dolinke, nato skozi vas Srednji Vrh, ki leži na obrobju Triglavskega narodnega parka, nazaj v dolino, v Gozd Martuljek in v bližino Martuljških slapov pod Špikom. Nadaljevanje poti nas vodi po desnem bregu reke Save skoraj po meji Triglavskega narodnega parka. S poti lahko občudujemo vrhove Martuljške skupine, Vrtaškega Slemena, Trupejevega poldna in Kepe v Karavankah. Pot vodi po izredno mirnem predelu do Mojstrane, pod strmimi skalami Grančišča (čez katerega je speljana strma in razgledna ferata – zavarovana plezalna pot) k Slovenskemu planinskemu muzeju na vhodu v dolino Vrata. Tu je več možnosti za oglede, v skladu z dogovorom- planinski muzej ali zunanje zanimivosti Mojstrane.

Večinoma je pot bolj ravninska ob reki Savi Dolinki, napornejši je le vzpon na razgledni Srednji Vrh.

ČAS HOJE: 5.30 h ( razdalja poti je 17,4 km, vzpon 257 m). Povratek domov  je predviden med 18 in 19.uro.                                                                                                                         

OPREMA: udobni pohodni čevlji, pohodne palice, oprema iz nahrbtnika( rezervna oblačila, hrana, voda ali čaj, zaščita za sonce in dež).                                                                                            

CENA: stroške prevoza poravnamo vozniku

PRIJAVE:
Predloga_razpis izleta_ PD Sežana- Julijana trail-Kranjska gora- Mojstrana, 11.5.2024

V slučaju slabe vremenske napovedi bo pohod izpeljan v mesecu oktobru!

Vodja pohoda: Mirjam Frankovič Franetič, planinska vodnica

Predloga_razpis izleta_ PD Sežana- Julijana trail-Kranjska gora- Mojstrana, 11.5.2024

Socerb-mimo Prebeneka in Kastelca na Socerb

PD Sežana vabi planince Gremo mi po svoje na pohod:

Socerb-mimo Prebeneka in Kastelca na Socerb

 Dobimo se na parkirišču pri železniški postaji v Sežani ob 8 uri. Z avtomobili se bomo zapeljali po avtocesti do parkirišča pri Socerbskem gradu. Od tu se bomo spustili za cca. 230m mimo vasi Socerb in Prebenek do Zasedskega potoka. Pot poteka ves čas po gozdu. Spustili se bomo za cca. 290m.

Od potoka pa se bomo počasi vzpenjali proti gmajni kjer se pasejo konji. Od tu pa po položni poti do vasi Kastelec na višini 310m. Od tu pa se bomo najprej malo strmo pov zpeli do križišča raznih poti. Od tu pa po rahlem vzponu mimo Svete jame do gradu. Med potjo imamo lepe razglede na Tržaški in Koprski zaliv in na traso železniške proge Divača Koper.

Čiste hoje 3.5 do 4 ure.

KDAJ: v sredo 8. maja 2024  ob 8 uri iz parkirišča železniške postaje.

 OPREMA.   Visoki planinski čevlji, rezervno perilo, vetrovko, kapa in rokavice, sončna

izkaznico s plačano očala in kremo za sončenje ter planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2024

 HRANA IN PIJAČA: iz nahrbtnika.

 POVRATEK: med 14. in 15 uro.

 PRIJAVE: do torka 7. maja 2024  Bogdanu tel. 041477128

 Vabljeni!

 Bogdan Rojc in Vesna Pečar

Planinski pohod Socerb, Kastelec, Socerb (1)

DVODNEVNI PLANINSKI IZLET V PAKLENICO IN TULOVE GREDE (HR)

DVODNEVNI PLANINSKI IZLET V PAKLENICO IN TULOVE GREDE (HR)

Kdaj? v SOBOTO, 4.maja.2024 ob 5.00 uri s PARKIRIŠČA PRED OBČINO SEŽANA.

DOSTOP: SEŽANA- STAROD- RUPA -REKA IN PO OBALNI MAGISTRALI DO STARIGRADA,

kjer bomo parkirali svoje avtomobile (cca.4.uri vožnje).

STOPILI BOMO V NACIJONALNI PARK PAKLENICA in se po kanjonu povzpeli na ANIČA KUK 712 m (LAŽJA POT),približno 2h hoje .Pri sestopu se bomo ponovno vrnili na kanjonsko pot in se po njej povzpeli do IVANIČEVEGA DOMA, kjer bomo PRENOČILI.

CENA SPANJA : 30 €  (ŠTEVILO LEŽIŠČ JE OMEJENO NA 12), ZATO POHITITE Z PRIJAVO.

Drugi dan – NEDELJA,5 maj 2024 povratek do avtomobilov v STARIGRADU, od koder se bomo peljali do vznožja TULOVIH GRED (dobra ura vožnje),kjer bomo parkirali svoja vozila in se po dveh urah povzpeli na vrh (TEŽJA POT), od koder je ob lepem vremenu prekrasen pogled na dalmatinske otoke in Liko. TUKAJ SO SNEMALI  ZNANE FILME O WINETUJU.

POVRATEK S POSTANKI po isti poti domov.

Prevoze bomo poravnali z voznikom, ki nas bo ta dan peljal .

HRANA IN PIJAČA (2-3 LITRE TEKOČINE) iz nahrbtnika ali po želji ,(ob predhodnem naročilu nam v koči pripravijo tudi topel obrok)

OPREMA : PLANINSKA : pohodni čevlji z rebrastimi podplati, pohodne palice ,očala perilo topla oblačila. , čutaro za tekočino čelno svetilko z rezervnim vložkom ,hrana

NE POZABITE ! PLANINSKE IZKAZNICE za popuste, POTNI LIST ali OSEBNO IZKAZNICO

VODIL vas bo: planinski vodnik MARJAN OLENIK-GURKA

PRIJAVITE se lahko do, ČETRTKA,02. 05.2024 na mobi 040 363 449

IZLET PAKLENICA 2024

PLANINARJENJE ZA ODRASLE PLANINCE V LETU 2024

PLANINARJENJE ZA ODRASLE PLANINCE V LETU 2024

Planinsko društvo Sežana vabi odrasle planince našega društva na planinarjenje, ki bo letos CŠOD MEDVED na Medvedjem Brdu v Rovtah, domu na lepi lokaciji in s prijaznim osebjem.

KDAJ:  od 14. do 18. Julija 2024

CENA:  Polpenzion  33€ x 4 = 132€  plus turistična taksa

 PRIJAVE:  do 9. Maja 2024 Bogdanu tel. 041477128

Sprejeli bomo največ 30 udeležencev.

Sestanek z udeleženci bom sklical enkrat v maju, ko bodo opravljene prijave in ko si bom ogledal naše ture. Na sestanku se bomo dogovorili z prijavljenimi planinci, o vsem kar jih bo zanimalo.

Vabljeni.

 Planinska vodnika:

Bogdan Rojc in Pečar Vesna

TABOR MEDVEDJE BRDO

ŠOLA FERATENJA GLINŠČICA

TEORETIČNI IN PRAKTIČNI OBNOVITVENI SEMINAR JE POTEKAL V ZAHODNEM DELU OSTENJA V GLINŠČICI.

 UDELEŽENCI SO BILI MNENJA  , DA SO  TAKŠNA  IZOBRAŽEVANJA ZELO PRIMERNA IN SO ZADOVOLJNI ,DA SO SE GA UDELEŽILII IN OSVEŽILI TER PRIDOBILI NOVA ZNANJA O GIBANJU  OB JEKLENICAH.

                                    

 

  • « Prejšnja stran
  • 1
  • …
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • …
  • 35
  • Naslednja stran »

Nedavne objave

  • PO TEMATSKI POTI NA SVOJI ZEMLJI v sredo, 16. septembra 2026
  • ŠEST ČLANIC NA STRMI PEČI
  • PO TEMATSKI POTI NA SVOJI ZEMLJI v sredo, 9. septembra 2026
  • MONTAŽ 2753m
  • TRADICIONALNI POHOD BAZOVIŠKIH JUNAKOV 2026 – 6. septembra 2026

Planinsko društvo Sežana
Srebrničeva 1
6210
Sežana

logo_za_v_nogo-1

PD Sežana

Uradne ure:

Vsak četrtek od 16.00 do 17.00 ure

tel: +386 (0)5 73 00 114

E-pošta: sezana.pd@gmail.com

Facebook

pdsezana.org
Prijava na spletne novice

Koča na Kokoši

gsm: +386 31 391 742

E- pošta: kocanakokosi@gmail.com

Delovni čas Koče na Kokoši:

petek: 10.00-18.00

sobote, nedelje in prazniki: 8.00-18.00

© Copyright 2016 PD Sežana · Vse pravice pridržane · Admin

To spletno mesto uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo. Če boste spletno stran uporabljali še naprej, s tem privolite v njihovo nadaljnjo uporabo.